Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz 260cm podwójny Luna Ø 16 w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz 260cm podwójny Luna Ø 16 w kolorze mosiądz antyczny

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Luna (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Luna przedłuża karnisz o 5,20cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 12.75 cm
  • Rury w kolorze mosiądz antyczny 4 (2+2) szt. (po 130 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 52 szt. (26 pierwsza rura +26 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.


Karnisz 260cm podwójny Luna Ø 16 w kolorze mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »

cena: 199.79zł