Akcesoria i elementy zdobnicze

Rolety dzień noc na wymiar

Roleta wewnętrzna okienna dzień noc produkowana na wymiar w kasecie to nalepszy sposób na przyozdobienie okna, nie posiadają one żadnych termoizolacyjnych właściwości jednak do samego przesłonięcia okna oraz jej walory estetyczne i bezinwazyjny montaż powodują że jest to świetna przesłona okienna która zawsze wygląda dobrze i nigdy się nie znudzi.
Rolety okienne dzień noc sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, będą funkcjonalne w kuchni i w salonie lub w większej przestrzeni w przypadku połączenia kuchni i salonu, są odpowiednie także na duże okna. Można je wykorzystać również w sypialni, w pokoju dziecięcym lub w łazience. Wszechstronność rolet dzień i noc jest o tyle istotna, że w całym domu można wykorzystać jeden rodzaj osłon. Projekt wystroju wnętrz jest dzięki temu spójny i harmonijny.

Oferta sklepu internetowego Knall jest tak rozbudowana, aby rolety dzień noc można było dopasować do wystroju wnętrz, do funkcji wnętrz oraz do rozmiarów wnętrz, a co za tym idzie rozmiarów okien, które się w nich znajdują.

Rolety dzień noc MINI besta - bezinwazyjne

Rolety dzień noc MINI besta - bezinwazyjne

Mini to najbardziej znana i popularna roleta w wersji wolnowiszącej. Jest do standardowa roleta zaciemniająca montowana bezpośrednio na skrzydle... zobacz opis »

cena: 53.79 zł

Rolety w kasecie dzień noc MICRO - z prowadnicami

Rolety w kasecie dzień noc MICRO - z prowadnicami

wysoce estetyczny kształt kasety wykonanej z ALUMINIUM kaseta przykręcana na wkręty, a prowadnice przyklejane na taśmę piankową do listwy... zobacz opis »

cena: 40.08 zł

Rolety półkaseta dzień noc MGS - wolnowiszące

Rolety półkaseta dzień noc MGS - wolnowiszące

Roletę MGS cechuje duża uniwersalność zastosowania. Łączy funkcje klasycznej rolety wolnowiszącej ze stylem i wyglądem rolet w kasecie. Przy... zobacz opis »

cena: 73.83 zł

Loading...

Oceń ten artykuł:

Loading...