Akcesoria i elementy zdobnicze

Artykuły » Szyny podtynkowe czyli karnisze wmontowane w sufit

Szyny podtynkowe czyli karnisze wmontowane w sufit

Szyna podtynkowa to rozwiązanie, którzy poszukują minimalistycznych opcji aranżacyjnych dla swojego domu czy mieszkania.

Montaż

Zamontowanie jej się sprawia że praktycznie chowamy pod płytą karton gipsową mechanizm po którym poruszają się ślizgi. Montaż odbywa się bezpośrednio w przestrzeni o szerokości 16 mm przy użyciu otworów montażowych rozmieszczonych co 30 cm, przez które przykręca się śruby montażowe mocujące szynę do sufitu lub stelaża sufitu podwieszanego. Szyna wyposażona jest w poziome "skrzydełka" o szerokości 6 mm, które mają za zadanie ukryć miejsce styku płyt gipsowych ze szyną. o zainstalowaniu, szyna harmonijnie wtapia się w powierzchnię sufitu, eksponując jedynie 6 mm szczelinę ślizgową, w której poruszają się ślizgi z żabkami lub haczykami utrzymującymi materiał. 


Opis produktu

Produkt wykonano z najwyższej jakości, malowanego proszkowo aluminium, zapewniającego długotrwałe użytkowanie. Podtynkowe szyny sufitowe oferujemy w długościach dopasowanych do życzenia klienta, umożliwiając dopasowanie do specyficznych potrzeb i preferencji.

szyna podtynkowa na stelarzu

szyna podtynkowa w płycie k-g

Loading...

Oceń ten artykuł:

Loading...