Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz 260cm podwójny Fedora Ø 19 w kolorze satyna

Karnisz 260cm podwójny Fedora Ø 19 w kolorze satyna

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Fedora (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. KońcówkaFedora przedłuża karnisz o 3,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze satyna. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi8.20 cm
  • Rury w kolorze satyna 4 (2+2) szt. (po 130 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 52 szt. (26 pierwsza rura +26 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.


Karnisz 260cm podwójny Fedora Ø 19 w kolorze satyna - zobacz w sklepie »

cena: 218.17zł