Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz 2,6m pojedynczy Pantheon Ø 25 w kolorze satyna

Karnisz  2,6m pojedynczy Pantheon Ø 25 w kolorze satyna

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki do karniszy Pantheon (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia.Końcówka Pantheon przedłuża karnisz pojedynczy o 11,40cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny pojedynczy (3 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.90 cm
  • Rury w kolorze satyna 2 szt. (po 130 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (1 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.


Karnisz 2,6m pojedynczy Pantheon Ø 25 w kolorze satyna - zobacz w sklepie »

cena: 127.31zł