Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz pojedynczy Sigma Ø 16 w kolorze chrom 260cm

Karnisz pojedynczy Sigma Ø 16 w kolorze chrom 260cm

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki do karniszy Sigma (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Sigma przedłuża karnisz pojedynczy o 7,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny pojedynczy (3 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.70 cm
  • Rury w kolorze chrom 2 szt. (po 130 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (1 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 26 szt. w kolorze chrom, idealnie dopasowane do twojego karnisza.


Karnisz pojedynczy Sigma Ø 16 w kolorze chrom 260cm - zobacz w sklepie »

cena: 125.93zł