Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz 260cm sufitowy pojedynczy Hera 19 w kolorze satyna

Karnisz 260cm sufitowy pojedynczy Hera 19 w kolorze satyna

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Hera (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. KońcówkaHera przedłuża karnisz o 6,30cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik sufitowy pojedynczy (3 szt.) w kolorze satyna. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość najwyższego punktu od sufitu wynosi 5.80 cm
  • Profile w kolorze satyna 2 szt. (po 130 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik profili (1 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z żabką 26 szt. kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.


Karnisz 260cm sufitowy pojedynczy Hera 19 w kolorze satyna - zobacz w sklepie »

cena: 220.72zł