Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz Sufitowy jednoszynowy Ava white - biały

Karnisz Sufitowy jednoszynowy Ava white -  biały

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz pojedynczy wchodzą:

  • Końcówki karnisza Ava white (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Ava white przedłuża karnisz o 4,10 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik Pojedynczy (3 szt.) w kolorze biały połysk. Wsporniki posiadają system montażu: na 1 kołek rozporowy (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od sufitu wynosi 4.50 cm
  • Profil 14x34 mm w kolorze biały połysk.
  • Ślizg z żabką białą (12 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z 2 profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny z zewnątrz.

Odgórny system mocowania wsporników oraz zastosowanie szyny wewnątrz profilu umożliwia przesuwanie zawieszonych tkanin na całej długości karnisza, bez blokowania przez wsporniki, jak ma to miejsce w tradycyjnych karniszach. Żabki lub suwaki z agrafką poruszają się cicho i płynnie wewnątrz profilu karnisza. Metalowe żabki dopasowane są kolorystycznie do konstrukcji. Dzięki zastosowaniu łączników kontowych istnieje możliwość montażu karniszy w oknach narożnych czy we wnękach wykuszowych. Karnisze apartamentowe montowane są do ściany za pomocą solidnych kołków montażowych. Kołki montażowe jak i śruby znajdują się w zamawianym zestawie. Gdy zaistnieje ewentualność montowania konstrukcji do innego rodzaju ściany (np. do karton-gipsu lub drewna) sugerujemy zastosować kołki montażowe dedykowane do danego materiału.zobacz w sklepie »