Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz sufitowy jednotorowy Corso w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz sufitowy jednotorowy Corso w kolorze mosiądz antyczny

Karnisz Sufitowy jednotorowy Corso 19 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz sufitowy 19 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 133,00 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki karnisza Corso (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Corso przedłuża karnisz o 6,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Sufitowy pojedynczy (2 szt.) w kolorze Mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 5.80 cm
Profile w kolorze Mosiądz antyczny 1 szt. (po 120 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Ślizg z żabką 12 szt. kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz sufitowy jednotorowy Corso w kolorze mosiądz antyczny - zobacz w sklepie »