Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Biały karnisz jednoszynowy apartamentowy

Biały karnisz jednoszynowy apartamentowy

Karnisze apartamentowe białe na krótkim wsporniku i końcówką Zaślepka o całkowitej długości 120.7 cm. W skład naszej konstrukcji wchodzi profil apartamentowy o długości 120.00 cm, białe wsporniki pojedyncze ścienne, dwie końcówki Zaślepka oraz  ślizg z żabką w ilości  12 sztuk .

Cechy użytkowe karniszy apartamentowych Zaślepka

  • Lekka i trwała konstrukcja oparta na profilach aluminiowych.
  • Wszystkie elementy karnisza odznaczają się dużą odpornością na obciążenia co umożliwia wieszanie długich i ciężkich zasłon.
  • Karnisze są dostępne w dwóch wersjach pojedyncze lub podwójne - możemy wybrać w każym z tych przypadków dwie długości wsporników - w przypadku pojedyńczych 10cm i 16 cm zaś w przypadku podwójnych 13 i 18 cm.
  • Możliwość przesuwania ślizgu pod wspornikiem dzięki czemu możemy przesuwać ślizgi po całej długości profilu karnisza. Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z dwóch lub więcej profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny z zewnątrz.
  • Dzięki wykorzystaniu aluminiowych profili wewnątrz których poruszają się plastikowe ślizgi nie słychać podczas przesuwania zasłon charakterystycznego dla zwykłych kółek dźwięku "tarcia" powierzchni metalowych. Rozwiązanie to daje nam pewność iż profile w żaden sposób nie mają prawa się uszkodzić czy obetrzeć.


Biały karnisz jednoszynowy apartamentowy - zobacz w sklepie »