Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Czarny karnisz jednotorowy "Passion chrom"

Czarny karnisz jednotorowy "Passion chrom"

Karnisz jednotorowy Passion chrom (1 szyna) w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem

Karnisz apartamentowy pojedynczy w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem o całkowitej długości 120,40 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz pojedynczy wchodzą:
Końcówki karnisza Passion chrom (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Passion chrom przedłuża karnisz o 0,20 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Pojedynczy (2 szt.) w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 2 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od ściany wynosi 15.21 cm
Profil 14x34 mm w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem.
Ślizg z agrafką (12 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – 2 profile do połączenia metalowym łącznikiem skręcanym za pomocą wkrętów dociskowych (połączone profile do czoła umożliwiają przesuw tkaniny) łącznik nie jest widocznyCzarny karnisz jednotorowy "Passion chrom" - zobacz w sklepie »