Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz ścienny jednoszynowy "Carbonera" w kolorze mosiądzu antycznego

Karnisz ścienny jednoszynowy "Carbonera"  w kolorze mosiądzu antycznego

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz ścienny jednoszynowy wchodzą: 
Końcówki do karniszy Carbonera (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Carbonera przedłuża karnisz pojedynczy o 5,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Ścienny pojedynczy standard (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.73 cm
Profile w kolorze Mosiądz antyczny 1 szt. (po 120 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Ślizg z żabką 12 szt. w kolorze Mosiądz antyczny, idealnie dopasowane do twojego karnisza.Karnisz ścienny jednoszynowy "Carbonera" w kolorze mosiądzu antycznego - zobacz w sklepie »