Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Szyna sufitowa LM 2 torowy 58x13 z maskownicą 50 mm inox - 300 cm

Szyna sufitowa LM 2 torowy 58x13 z maskownicą 50 mm inox - 300 cm

Dzięki maskownicy wysokości 5 cm praktycznie zasłaniamy górną część firany jak i oczywiście zamontowane w szynie ślizgi. Maskownice występują w kilkunastu wzorach kolorystycznych dzięki czemu mogą stanowić ciekawy element wystroju wnętrz. Maskownica jest wysyłana  w długości zamawianej szyny sufitowej dzięki czemu na całej długości szyny nie widać żadnych łączeń na maskownicy. Dla przykładu: jeśli konstrukcja ma mieć 3 metry szyny sufitowe będą długości 2 razy po 1,5m zaś maskownica będzie wysłana w jednym trzymetrowym odcinku.

Cechy użytkowe
Szyny z maskownicą sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach w których chcemy Poprzez dobieranie odpowiedniej długości szyn sufitowych można całkowicie zasłonić dostęp światła w pomieszczeniach gdzie okna są do samego sufitu.Występują w wersjach jedno lub dwutorowych (istnieje możliwość łączenia szyny pojedynczej z podwójną uzyskując szynę potrójną - trzytorową).
Nasz sklep internetowy umożliwia zamówienie szyn w dowolne długości, dostosowane do indywidualnych potrzeb.Do szyn podwójnych LM możemy zastosować ślizgi z żabkami lub agrawkami.zobacz w sklepie »