Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz podwójny 19 mm satyna - 300 cm inspire satyna / black 19

Karnisz podwójny 19 mm satyna - 300 cm inspire satyna / black 19

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Inspire satyna / black (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Inspire satyna / black przedłuża karnisz o 5,00cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze satyna. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.20 cm
  • Profile w kolorze satyna 4 (2+2) szt. (po 150 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik profili (2 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z żabką 60 szt. (30 pierwsza rura +30 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza podwójnego:
Całkowita długość karnisza: 310,00 cm
Całkowita długość profili (rur karnisza): 300 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 5,00 cm
Długość wspornika: 16,60 cm
Odległość rury bliżej ściany od ściany: 8.20 cmzobacz w sklepie »