Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Szyna sufitowa LM 2 torowy 58x13 z maskownicą 50 mm biały - 300 cm

Szyna sufitowa LM 2 torowy 58x13 z maskownicą 50 mm biały - 300 cm

Szyna sufitowa LM 2 torowy w kolorze biały o całkowitej długości 300,40 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki profilu Zaślepka (2 szt.) wykonane z tworzywa dopasowanego kolorystycznie do szyny. Końcówka Zaślepka przedłuża karnisz o 0,20 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Szyna sufitowa (2 szt.).
  • Łącznik profili (1 szt.).
  • Ślizg z żabką (60 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z 2 profili połączonych specjalnym, łącznikiem wewnętrznym. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny z zewnątrz.

Pełne wymiary wybranego karnisza:
Całkowita długość karnisza: 300,40 cm
Całkowita długość szyn sufitowych: 300 cm
Końcówka przedłuża karnisz o: 0,20 cm
Szerokość profilu: 5,80 cm
Odległość końca profilu od sufitu1.30 cm

Eleganckie, proste w montażu i obsłudze  szyna sufitowa dwutorowa z maskownicą  to doskonała alternatywa dla klasycznego karnisza.  Minimalistyczna konstrukcja ,prosty montaż i ciekawy wygląd szyn sufitowych sprawiają, że każde wnętrze może nabrać nowoczesnego charakteru.

Maskownice do szyn
Dzięki maskownicy wysokości 5 cm praktycznie zasłaniamy górną część firany jak i oczywiście zamontowane w szynie ślizgi. Maskownice występują w kilkunastu wzorach kolorystycznych dzięki czemu mogą stanowić ciekawy element wystroju wnętrz. Maskownica jest wysyłana  w długości zamawianej szyny sufitowej dzięki czemu na całej długości szyny nie widać żadnych łączeń na maskownicy. Dla przykładu: jeśli konstrukcja ma mieć 3 metry szyny sufitowe będą długości 2 razy po 1,5m zaś maskownica będzie wysłana w jednym trzymetrowym odcinku.

Cechy użytkowe
Szyna sufitowa z maskownicą sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach w których chcemy Poprzez dobieranie odpowiedniej długości szyn sufitowych można całkowicie zasłonić dostęp światła w pomieszczeniach gdzie okna są do samego sufitu.Występują w wersjach jedno lub dwutorowych (istnieje możliwość łączenia szyny pojedynczej z podwójną uzyskując szynę potrójną - trzytorową).
Nasz sklep internetowy umożliwia zamówienie szyn w dowolne długości, dostosowane do indywidualnych potrzeb.Do szyn podwójnych LM możemy zastosować ślizgi z żabkami lub agrawkami.

Trwałość i wykonanie
Szyny produkowane są z wysokiej jakości  tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru, są również odpowiednio zabezpieczone przed oddziaływaniem promieniowania UV, dzięki czemu nie zmieniają koloru.

Montaż szyn prostych
Szyna sufitowa PCV mocowane są  za pomocą kołków rozporowych bezpośrednio do stropu,  można także montować je  do zabudów kartonowo-gipsowych, czy litego drewna  lecz trzeba zastosować odpowiednie dobrane do materiału  kołki, z tego względu kołki nie są dołączane do sprzedawanego zestawu.zobacz w sklepie »