Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz podwójny Ø 25/19 mm mosiądz antyczny - rura ryflowana - 300 cm

Karnisz podwójny Ø 25/19 mm mosiądz antyczny - rura ryflowana - 300 cm

Karnisz podwójny Doris Ø 25/19 w kolorze mosiądz antyczny - rura ryflowana

Karnisz podwójny Ø 25 w kolorze mosiądz antyczny - rura ryflowana o całkowitej długości 320,60 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Doris (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Doris przedłuża karnisz o 10,30cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze mosiądz antyczny - rura ryflowana. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.50 cm
  • Rury w kolorze mosiądz antyczny - rura ryflowana 4 (2+2) szt. (po 150 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 60 szt. (30 pierwsza rura +30 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.


zobacz w sklepie »