Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz Sufitowy Cony Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny - galwanizowany

Karnisz Sufitowy Cony Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny - galwanizowany

Karnisz sufitowy metalowy Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 132,20 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:
Końcówka karnisza Cony (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Cony przedłuża karnisz o 6,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
Wspornik Sufitowy (2 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowostabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od sufitu wynosi 5.9 cm
Rury w kolorze Mosiądz antyczny 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) w kolorze Mosiądz antyczny dopasowane idealnie do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza sufitowego:
Całkowita długość karnisza: 132,20 cm
Całkowita długość profili (rur karnisza): 120 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 6,10 cm
Wysokość wspornika: 8,50 cm
Odległość rur karnisza od sufitu: 5.9 cm


Karnisze Kwadratowe "Cony" podw. sufitowe 20 mm - mosiądz antyczny

Instrukcja montażu karnisza

Zestaw zawiera również klucz imbusowy przydatny w dokręcaniu elementów karnisza.
Produkt jest objęty 3 letnią gwarancją.Karnisz Sufitowy Cony Ø 20 w kolorze Mosiądz antyczny - galwanizowany - zobacz w sklepie »

cena: 208.18zł