Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz galwanizowany (a nie malowany) Podwójny Bellono Ø 25/19 w kolorze Satyna

Karnisz galwanizowany (a nie malowany) Podwójny Bellono Ø 25/19 w kolorze Satyna

Karnisz galwanizowany Podwójny Bellono Ø 25/19 w kolorze Satyna

Karnisz podwójny Ø 25 w kolorze Satyna o całkowitej długości 133,80 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny wchodzą:
Końcówki karnisza Bellono (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Bellono przedłuża karnisz o 6,90cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze Satyna. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.5 cm
Rury w kolorze Satyna 2 (1+1) szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 24 szt. (12 pierwsza rura +12 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.Karnisz galwanizowany (a nie malowany) Podwójny Bellono Ø 25/19 w kolorze Satyna - zobacz w sklepie »