Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz galwanizowany Pojedynczy Cony 20x20 w kolorze Satyna

Karnisz galwanizowany Pojedynczy Cony 20x20 w kolorze Satyna

Końcówki do karniszy Cony (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Cony przedłuża karnisz pojedynczy o 6,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Wspornik Pojedynczy (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.44 cm
Rury w kolorze Satyna 1 szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Kółko z żabką 12 szt. w kolorze Satyna, idealnie dopasowane do twojego karnisza.Karnisz galwanizowany Pojedynczy Cony 20x20 w kolorze Satyna - zobacz w sklepie »