Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz pojedynczy Cony 20x20 w kolorze satyna

Karnisz pojedynczy Cony 20x20 w kolorze satyna
  • Końcówki do karniszy Cony (2 szt.) wykonane z metalu pokrytego powłoką ochronną, dzięki której są one bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. KońcówkaCony przedłuża karnisz pojedynczy o 6,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik ścienny pojedynczy (2 szt.) w kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do ściany. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 12.44 cm
  • Rury w kolorze satyna 1 szt. (po 120 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Kółko z żabką 12 szt. w kolorze satyna, idealnie dopasowane do twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza pojedynczego:
Całkowita długość karnisza: 132,20 cm
Całkowita długość rur: 120 cm 
Długość końcówki: 6,10 cm
Długość wspornika: 15,10 cm

karnisze o profili kwadratowym proponujemy w dwóch modnych kolorach mosiądz antyczny oraz satynie zwanej też chrom-mat. Profile kwadratowe o wymiarach 20x20mm nadają im niepowtarzalny charakter. Szeroka gama zakończeń potrafi wkomponować karnisze w każde wnętrze , elementy wykończenia z motywami florystycznymi idealnie nadaje się do wnętrz stylizowanych na stare lub rustykalne a zakończenia z kryształami lub motywami geometrycznymi są idealne do nowoczesnych aranżacji. Produkt komponuje się bardzo dobrze z kwadratowymi rozetkami do upinania firan i zasłon. Karnisze wyglądają również bardzo gustownie z zasłonami na tak zwanych "uszach" czyli bez zastosowania zawieszek z żabkami. zobacz w sklepie »