Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz Sufitowy na balkon Colosseo Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny

Karnisz Sufitowy na balkon Colosseo Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny

.Karnisz Sufitowy na balkon Colosseo Ø 19 w kolorze Mosiądz antycznyKarnisz sufitowy metalowy Ø 19 w kolorze Mosiądz antyczny o całkowitej długości 348,20 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:
Końcówka karnisza Colosseo (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Colosseo przedłuża karnisz o 4,10cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
Wspornik Sufitowy (3 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają wyjątkowostabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 9.4 cm
Rury w kolorze Mosiądz antyczny 4 (2+2) szt. (po 170 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
Kółko z żabką 68 szt. (34 pierwsza rura +34 druga rura) w kolorze Mosiądz antyczny dopasowane idealnie do Twojego karnisza..

 

 zobacz w sklepie »