Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz podwójny Ilusion Ø 25/19 w kolorze mosiądz antyczny 250cm

Karnisz podwójny Ilusion Ø 25/19 w kolorze mosiądz antyczny 250cm

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Ilusion (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Ilusion przedłuża karnisz o 8,50cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik ścienny podwójny (3 szt.) w kolorze mosiądz antyczny. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość rur od ściany wynosi 8.90 cm
  • Rury w kolorze mosiądz antyczny 4 (2+2) szt. (po 125 cm) Rury zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Rury zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik rur (2 szt.) - Karnisz powyżej 240 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Kółko z żabką 50 szt. (25 pierwsza rura +25 druga rura) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza podwójnego:
Całkowita długość karnisza: 267,00 cm
Całkowita długość rur: 250 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 8,50 cm
Długość wspornika: 17,60 cm
Odległość rury bliżej ściany od ściany: 8.90 cmzobacz w sklepie »