Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz sufitowy podwójny 250cm Hera w kolorze mosiądzu

Karnisz sufitowy podwójny 250cm Hera w kolorze mosiądzu

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz podwójny sufitowy wchodzą:

  • Końcówka karnisza Hera (x2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Hera przedłuża karnisz o 6,30cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą). Końcówki karniszy montowane są jedynie na pierwszą rurę (tę dalej od okna) ponieważ zakończenie drugiej rury (tej bliżej okna) jest praktycznie niewidoczna po zamontowaniu.
  • Zaślepka (2 szt.) do drugiej rury karnisza montowanego do sufitu, montowanej bliżej okna.
  • Wspornik Sufitowy podwójny (3 szt.) w tym samym kolorze co pozostałe elementy karnisza. Wsporniki posiadają system montażu: na 3 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do sufitu. Po zamontowaniu wspornika sufitowego odległość rur od sufitu wynosi 4.80 cm
  • Profile w kolorze Mosiądz antyczny 4 (2+2) szt. (po 125 cm) Profile zamawiane w naszym sklepie są wykonane z grubego metalu, co zapobiega wyginaniu się karnisza pod wpływem cięższych firan. Profile zabezpieczone są folią chroniącą je przed obiciem w transporcie. Przed montażem folię należy usunąć.
  • Łącznik profili (2 szt.) - Karnisz powyżej 200 cm składać się będzie z dwóch lub więcej elementów połączonych łącznikami. W miejscu łączenia montowany jest dodatkowy wspornik podtrzymujący konstrukcję i maskujący łączenie.
  • Ślizg z żabką 50 szt. (25 pierwsza rura +25 druga rura) w kolorze Mosiądz antyczny dopasowane idealnie do Twojego karnisza.

Pełne wymiary wybranego karnisza sufitowego:
Całkowita długość karnisza: 262,60 cm
Całkowita długość profili (rur karnisza): 250 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 6,30 cm
Wysokość wspornika: 6,20 cm
Odległość profili karnisza od sufitu: 4.80 cmzobacz w sklepie »