Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisze Square line Sufitowy w kolorze profil - czarny, wspornik - aluminium

Karnisze Square line Sufitowy  w kolorze profil - czarny,   wspornik - aluminium

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz  Square linewchodzą:

  • Końcówki karnisza Square line aluminium szczotkowane (4 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Zaślepka aluminium szczotkowane przedłuża karnisz o 0,35 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik Podwójny (3 szt.) w kolorze profil - czarny,   wspornik - aluminium. Wsporniki posiadają system montażu: na 2 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od sufitu wynosi4.50 cm
  • Profil 14x34 mm w kolorze profil - czarny,   wspornik - aluminium.
  • Ślizg z żabką aluminiową Square line (24 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – karnisz składać się będzie z 2 profili połączonych specjalnym, metalowym łącznikiem, mocowanym za pomocą wkrętów dociskowych. Łączniki umożliwiają bezproblemowy przesuw firany/zasłony przez łączenie. Łącznik nie jest widoczny z zewnątrz.

Pełne wymiary wybranego karnisza podwójnego:
Całkowita długość karnisza: 120,70 cm
Całkowita długość profili: 120 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 0,35 cm
Długość wspornika: 3,20 cm
Odległość końca profilu od sufitu4.50 cmKarnisze Square line Sufitowy w kolorze profil - czarny, wspornik - aluminium - zobacz w sklepie »