Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz Square Line "Ava black" w kolorze czarnym

Karnisz Square Line "Ava black"  w kolorze czarnym

Karnisz apartamentowy podwójny w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem o całkowitej długości 128,20 cm.

W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:

  • Końcówki karnisza Ava black (4 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Ava black przedłuża karnisz o 4,10 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
  • Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem. Wsporniki posiadają system montażu: na 2 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od 13.3 wynosi 13.30 cm
  • Profil 14x34 mm w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem.
  • Ślizg z agrafką (24 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – 2 profile do połączenia metalowym łącznikiem skręcanym za pomocą wkrętów dociskowych (połączone profile do czoła umożliwiają przesuw tkaniny) łącznik nie jest widocznyKarnisz Square Line "Ava black" w kolorze czarnym - zobacz w sklepie »