Akcesoria i elementy zdobnicze

Nowoczesny Karnisz szynowy Tobi

Nowoczesny Karnisz  szynowy Tobi

Karnisze pojedyncze przesuwne to nowoczesne rozwiązane  na lekkich i trwałych profilach aluminiowych podpartych bardzo krótkimi wspornikami ściennymi. Całkowita długość wspornika wynosi jedynie 5,8 cm a profil od ściany po zamontowaniu jest oddalony jedynie o 4,4cm. Rozwiązanie takie sprawdzi się gdy nie posiadamy pod oknem parapetu i nie chcemy aby "zasłona zabierała nam optycznie pomieszczenie. Wsporniki są montowane na 3 kołki rozporowe 6mm które wraz z wkrętami są dołączone do zestawu.
Najważniejszą cechą karniszy przesuwnych która odróżnia je od tradycyjnych karniszy metalowych  jest możliwość przesuwania ślizgów pod wspornikiem dzięki czemu możemy przemieszczać firamy i zasłony po całej długości konstrukcji. Jest to szczególnie istotne gdy mamy duże okno a dekoracja okna jest oparta o jedną dużą zasłonę. W przypadku dłużdzych karniszy powyżej 240cm zastosowane będą łączenia profili specjalnym metalowym łącznikiem. Łączenie profili nie ogranicza możliwości przesuwania żlizgów od jednego do drugiego końca karnisza.
Aluminiowe profile o  przekątnej 19 mm są przystosowane do ślizgów z żabkami lub agrafkami ale nadają się również idealnie do zdobywającego popularność systemu Wave. Przesywanie ślizgów wewnątrz profili odbywa się cicho i płunnie niezależnie od wagi zasłony czy firany. Produkt nadaje się idealnie do wieszania długich i ciężkich zasłon jak i drobnych zwiewnych materiałów. W naszym sklepie można nabyć również łączniki narożne do profili 19 mm dzięki którym możemy stworzyć konstrukcje narożneNowoczesny Karnisz szynowy Tobi - zobacz w sklepie »

cena: 115.42zł