Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz podwójny szynowy satynowy Fedora - nowoczesny

Karnisz podwójny szynowy satynowy Fedora - nowoczesny

Karnisz podwójny przesuwny z wspornikiem w kolorze satyny i końcówkami Fedora o długości całkowitej 126 cm w cenie 173.32zł. Zestaw zawiera profile o łącznej długości 120.00 na każdy z torów, wsporniki oraz 12x ślizg z żabką na pierwszy profil i 12x ślizg z żabką na drugi.

Karnisze szynowe podwójne czy może raczej dwutorowe projektowane były z myślą o użytkownikach ceniących oryginalne i funkcjonalne aranżacje okienne. Profile aluminiowe wykorzystane w konstrukcji zapewniają  płynne i ciche poruszanie się zasłon i firan.

Przy wsporniku długości 16,6cm firana będzie zawieszona w odległości 8,2cm od ściany okiennej a zasłona o 15cm. Wspornik będzie przytwierdzony do ściany masywną podstawą przytwierdzoną do ściany trzema kołkami rozporowymi. Kołki rozporowe (grubości 6mm) wraz z wkrętami zawarte są w zestawie. Konstrukcja wspornika zapewnia dużą odporność na obciążenia co umożliwia wieszanie długich i ciężkich zasłon.Karnisz podwójny szynowy satynowy Fedora - nowoczesny - zobacz w sklepie »