Akcesoria i elementy zdobnicze

Szyny karniszowa PCV pojedyncza z maskownicą

 Szyny karniszowa PCV pojedyncza z maskownicą
  • Szyny sufitowe pojedyncze  z maskownicą sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach, w których odległość pomiędzy oknem a sufitem jest zbyt mała, aby zamontować standardowy karnisz. Poprzez dobieranie odpowiedniej długości szyn sufitowych można całkowicie zasłonić dostęp światła w pomieszczeniach gdzie okna sięgają praktycznie sufitu
  • Zaletą produktu jest optyczne podwyższenie wnętrza przez możliwość zawieszenia długich tkanin praktycznie przy samym suficie, a żabki i agrafki są niewidoczne dzięki zasłonięciu ich maskownicą .
  • Profile szyn są sprzedawane w jednym odcinku do długości 240 cm, powyżej tej długości profile są łączone za pomocą dołączonego łącznika plastikowego.
  • Szekokość szyny to 4,3cm i praktycznie jedynie takiej szerokości ściany potrzebujemy aby ją zamontować, wysokość szyny to 1,3cm a z zamontowanymi żabkami wynosi 2,8cm.
  • Do szyn sufitowych podwójnych z maskownicą możemy zastosować ślizgi z żabkami lub agrafkami w dowolnej ilości, w zależności od potrzeb.
  • Szyny sufitowe z maskownicą produkowane są z wysokiej jakości białego tworzywa PCV, co gwarantuje trwałość koloru
    Dzięki zastosowaniu maskownicy o wysokości 5cm praktycznie całkowicie zasłaniamy szynę oraz ślizgi z żabkami.
  • Maskownica jest zawsze sprzedawana w pełnym ocinku -  więc nawet jeśli karnisz ma długość 5-6 metrów, jego szyny będą łączone, jednak maskownica będzie jednolita w celu uzyskania estetycznego wyglądu.. 

Dajemy również możliwość zamówienia poprzez specjalny kreator szyny narożnej o kącie prostym. Rozwiązanie to sprawdzi się w przypadku okien narożnych czy wykuszowych. Aby zamówić szyny narożne należy zaznaczyć opcję "KARNISZ NAROŻNY" który znajduje się w lewym menu obok zdjęcia głównego szyny.  

Montaż
Szyny sufitowe PCV mocowane są  za pomocą kołków rozporowych bezpośrednio do stropu. Można również montować je do zabudów kartonowo-gipsowych, czy drewna. W każdym przypadku należy zastosować odpowiednio dobrane do podłoża kołki rozporowe. Z tego względu
 kołki nie są dołączane do sprzedawanego zestawu. Maskownicę do szyn nalezy zamontować po przykręceniu karnisza do sufitu. Do maskownicy przyklejona jest mała naklejka z informacją z której strony polecamy zacząć montować maskownice.


Szyny karniszowa PCV pojedyncza z maskownicą - zobacz w sklepie »

cena: 36.83zł