Akcesoria i elementy zdobnicze

Czarna szyny karniszowe aluminiowe pojedyncze

 Czarna szyny karniszowe aluminiowe pojedyncze

Szyny karniszowe sufitowe pojedyncze na wspornikach w kolorze czarnym są minimalistycznym rozwiązaniem do praktycznie wszystkich rodzajów pomieszczeń .
Sprawdzą się jako  dyskretna konstrukcja nad  małym oknem kuchennym czy łazienkowym ale również jako szyna  narożna w dużym salonie. Uniwersalność systemu szynowego znajdzie zastosowanie również w budynkach biurowych, handlowych czy  przestrzennych pokojach hotelowych.  Montaż szyn sufitowych pozwala na optyczne podwyższenie wnętrza przez zastosowanie firan na całej długości ściany okiennej. 
Szyny sprawdzą się również we wnękach sufitowych które pojawiają się ze względu na coraz większą popularność sufitów podwieszanych. Łuki przelotowe do szyn aluminiowych można użyć do konstrukcji narożnych i wykuszowych o kącie 90 stopni.

Prezentowany zestaw zawiera:
- wsporniki "system klik - czarny"
- Zakończenie szyny sufitowej aluminiowej w kolorze czarnym 2 sztuki ,
- ślizg z żabką w ilości 12 sztuk
- Profile aluminiowe o łącznek długości 120.00 cm.
- W przypadku szyn narożnych odpowiednia ilość łuków i łączników do nich

Cechy produktu

Wytrzymałe i lekkie  aluminium jest gwarancją trwałości, odporności na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.
Szyna do długości 240 cm są dostarczane w jednym kawałku a powyżej tego wymiaru szyny są łączone co nie przeszkadza w poruszaniu się zasłon po całej długości konstrukcji.
Szyny można łączyć lub ciąć, w celu idealnego dopasowania do konkretnego okna.
- Utrzymują duże obciążenia tkanin i zapewniają ciche i płynne poruszanie się ślizgów
- Dzięki zastosowaniu łuków możemy tworzyć konstrucję na okna narożne i wykuszowe
- System szyn aluminiowych sufitowych zostały zaprojektowane w ten sposób, aby montaż szyn był możliwie prosty i szybki.
  Zapraszamy do zapoznania się z instrukcją montażu znajdującego się poniżej strony.Czarna szyny karniszowe aluminiowe pojedyncze - zobacz w sklepie »

cena: 49.18zł