Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisze szynowe na wspornikach prostych w kolorze białym z długim ramieniem

Karnisze szynowe  na wspornikach prostych w kolorze białym z długim ramieniem

Karnisze z długim ramieniem (wspornikiem) mają zastosowanie w przypadku okien pod którymi zamontowany jest wystający parapet lub grzejnik który chcemy zasłonić zasłoną. Dzięki zamontowaniu przedłużki odległość firany od okna wydłuża się o prawie 14 cm zaś zasłona jest oddalona o 19 cm.

Karnisze szynowe białe to rozwiązanie dla nowoczesnych przejrzystych wnętrz, urządzonych w nowoczesnym stylu. 
Dzięki zastosowaniu praktycznie niezauważalnych łączników możemy stworzyć konstrukcję długości kilku a nawet kilkunastu metrów z możliwością przesuwnia firan i zasłon po całej długości. Profile przesuwne wykonane są z aluminium dopasowanego kolorystycznie do pozostałych elementów karnisza. Wszystkie pozostałe elementy wsporniki, łączniki, końcówki wykonane są z wysokiej jakości stali pokrytej powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, która wzmacnia odporność na ścieranie i uszkodzenia.  Jeżeli zdecydujemy się na długi karnisz to właśnie ten model okaże się wprost idealny.

Szeroka gama zakończeń daje nam możliwość wkomponować karnisze w każde wnętrze , elementy wykończenia z motywami florystycznymi idealnie nadaje się do wnętrz stylizowanych na stare lub rustykalne a zakończenia z kryształami lub motywami geometrycznymi są idealne do nowoczesnych pomieszczeń. 

W naszej ofercie wszystkie karnisze są dostępne w elementach , dzięki temu każdy może skomponować własną, indywidualną konstrukcje. Do białych wsporników  ciekawie wyglądają czarne i metalowe dodatki - żabki końcówki profile. Nasz sklep internetowy daje teraz możliwość zamawiania takich połączeń kolorystycznych.zobacz w sklepie »