Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz na wsporniku prostym, z przedłużką

Karnisz na wsporniku prostym, z przedłużką

Karnisze z długim ramieniem (wspornikiem) mają zastosowanie w przypadku okien, pod którymi zamontowany jest wystający parapet lub grzejnik, który chcemy zasłonić. Dzięki zamontowaniu przedłużki odległość profili karnisza od okna zwiększa się do prawie 14 centymetrów. 
Dzięki zastosowaniu niewidocznych łączników możemy stworzyć konstrukcję długości kilku, a nawet kilkunastu metrów, z możliwością przesuwnia firan i zasłon po całej długości profili. Profile przesuwne wykonane są z aluminium dopasowanego kolorystycznie do pozostałych elementów karnisza. Wszystkie pozostałe elementy: wsporniki, łączniki, końcówki wykonane są z wysokiej jakości stali pokrytej powłoką ochronną warstwą lakieru, która zwiększa odporność na ścieranie i uszkodzenia.  Jeżeli zdecydujemy się na długi karnisz, to model ten na pełwo spełni wszelkie oczekiwania.
Do wsporników w kolorze białym ciekawie wyglądają czarne i stalowe zakończenia, profile i żabki. Nasz sklep internetowy daje teraz możliwość zamawiania takich połączeń kolorystycznych. zobacz w sklepie »