Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Szyna sufitowa dwutorowa z maskownicą biała

Szyna sufitowa dwutorowa z maskownicą biała
  • Eleganckie, proste w montażu i obsłudze podwójne szyny sufitowe z maskownicą  to doskonała alternatywa dla klasycznego karnisza. Produkt kierowane do szerokiego grona klientów – osób prywatnych, a także przedsiębiorców szukających funkcjonalnego i taniego rozwiązania dla swojej firmy lub do biura. 
  • Zaletą produktu jest  optyczne podwyższenie wnętrza przez możliwość zawieszenia długich tkanin praktycznie przy samym suficie a żabki i agrawki są niewidoczne dzięki maskownicy .
  • Minimalistyczna konstrukcja ,prosty montaż i minimalistyczny wygląd szyn sufitowych sprawiają, że każde wnętrze może nabrać nowoczesnego charakteru.

    Cechy użytkowe
  • Szyny sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach w których odległość pomiędzy oknem a sufitem jest zbyt mała aby zamontować standardowy karnisz. Poprzez dobieranie odpowiedniej długości szyn sufitowych można całkowicie zasłonić dostęp światła w pomieszczeniach gdzie okna są do samego sufitu.
  • Dzięki zastosowaniu maskownicy wysokości 5cm praktycznie całkowicie zasłaniami szynę oraz ślizgi z żabkami.
  • Występują w wersjach jedno lub dwutorowych (istnieje możliwość łączenia szyny pojedynczej z podwójną uzyskując szynę potrójną - trzytorową).
  • Nasz sklep internetowy umożliwia zamówienie szyn w dowolne długości, dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Do szyn podwójnych LM możemy zastosować ślizgi z żabkami lub agrawkami.

Trwałość i wykonanie

Szyny produkowane są z wysokiej jakości białego tworzywa PCV co gwarantuje trwałość koloru, są również odpowiednio zabezpieczone przed oddziaływaniem promieniowania UV, dzięki czemu nie zmieniają koloru.

Montaż

Szyny sufitowe PCV mocowane są  za pomocą kołków rozporowych bezpośrednio do stropu,  można także montować je  do zabudów kartonowo-gipsowych, czy litego drewna  lecz trzeba zastosować odpowiednie dobrane do materiału  kołki, z tego względu kołki nie są dołączane do sprzedawanego zestawu. Maskownicę do szyn można zamontować po przykręceniu karnisza do sufitu.zobacz w sklepie »