Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz podwójny Valleo biała

Karnisz podwójny Valleo biała

Karnisze szynowe czyli takie w których w którym zastosowana są profile aluminiowe zamiast tradycyjnych rur.Szeroka gama zakończeń daje nam możliwość wkomponować karnisze w każde wnętrze , elementy wykończenia z motywami florystycznymi idealnie nadaje się do wnętrz stylizowanych na stare lub rustykalne a zakończenia z kryształami lub motywami geometrycznymi są idealne do nowoczesnych aranżacji. Produkt komponuje się bardzo dobrze z rozetkami i spiralami do upinania firan i zasłon. 

Cechy użytkowe
- Karnisze szynowe z racji wykorzystania aluminiowych profili jest są bardzo lekkie i dzięki temu łatwe w montażu.
- Karnisze montowane są do ściany lub sufitu za pomocą trzech solidnych kołków montażowych na każdy wspornik. Kołki montażowe jak i śruby znajdują się w zamawianym zestawie.
- Gdy zaistnieje ewentualność montowania konstrukcji do innego rodzaju ściany (np. do karton-gipsu lub drewna) sugerujemy zastosować kołki montażowe dedykowane do danego podkładu. W przypadku występowania długiego parapetu który chcemy zakryć zasłoną możemy zastosować przedłużki do wsporników. Dzięki temu rozwiązaniu wydłużamy długość wspornika o 5cm. 
- Do zawieszenia firan i zasłon można zastosować klasyczne żabkami lub agrafkami które będą poruszać się wewnątrz profilu.
- Dzięki zastosowaniu łączników kontowych istnieje możliwość montażu karniszy w oknach narożnych czy we wnękach wykuszowych. zobacz w sklepie »