Karnisze i akcesoria

Akcesoria i elementy zdobnicze

Karnisz dwuszynowy /Passion chrom/ w kolorze czarnym

Karnisz dwuszynowy /Passion chrom/ w kolorze czarnym

Karnisz apartamentowy podwójny w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem o całkowitej długości 120,40 cm.

Odgórny system mocowania wsporników i zastosowanie wysokiej jakości profilu aluminowego umożliwia przesuwanie zawieszonych tkanin na całej długości karnisza bez blokowania przez wsporniki, jak to ma miejsce w tradycyjnych karniszach. 
W skład zestawu składającego się na Twój karnisz wchodzą:
Końcówki karnisza Passion chrom (2 szt.) wykonana z metalu pokrytego powłoką ochronną oraz warstwą lakieru, dzięki której jest ona bardziej wytrzymała na ścieranie i uszkodzenia. Końcówka Passion chrom przedłuża karnisz o 0,20 cm (wartość wliczona w podaną wyżej długość całkowitą).
Zaślepka (2 szt.) do profili karnisza, montowanych bliżej okna.
Wspornik Podwójny (2 szt.) w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem. Wsporniki posiadają wyjątkowo stabilny system montażu: na 2 kołki rozporowe (dołączone w zestawie wraz z wkrętami). Masywna, metalowa podstawa wspornika zapewnia trwałe i stabilne zamocowanie do podłoża. Po zamontowaniu wspornika odległość profili od ściany wynosi 13.30 cm
Profil 14x34 mm w kolorze Czarne aluminium szczotkowane z czarnym wspornikiem.
Ślizg z agrafką (24 szt.) kolorystycznie dopasowane do Twojego karnisza.

Przy długościach przekraczających 240 cm – 2 profile do połączenia metalowym łącznikiem skręcanym za pomocą wkrętów dociskowych (połączone profile do czoła umożliwiają przesuw tkaniny) łącznik nie jest widoczny

Pełne wymiary wybranego karnisza podwójnego:
Całkowita długość karnisza: 120,40 cm
Całkowita długość profili: 120 cm x2
Końcówka przedłuża karnisz o: 0,20 cm
Długość wspornika: 18,30 cm
Odległość rury bliżej ściany od ściany: 13.30 cmzobacz w sklepie »